KONST / Litografier / Färglitografi 12577387
nr 1257 7387
Philip von Schantz
(1928-1998), Sverige
Färglitografi, Kruka, PT, med dedikation. Signerad, daterad 1977. Motivet: 54x40
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 27 maj 2019
kl 20:42:02
700 kr
800 kr
1.200 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.500 kr
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
Philip von Schantz
Läs mer om Philip von Schantz